banner

Patirtis

pracujący ludzie

UAB Railen Baltics buvo įsteigta ir veikia remiantis PKP Energetyka S.A. patirtimi – įmone, kuri veikia Lenkijos rinkoje nuo 2001 m. ir yra viena iš pirmaujančių Lenkijos elektros energijos ir elektros energijos paslaugų tiekėju. Ši įmonė yra Kapitalo Grupės PKP Energetyka dalimi, kuri savo veikla pradėjo 2017 m. balandžio 1 d. šioje grupėje be PKP Energetyka S.A. yra: PKPE Holding, PKP Energetyka Paslaugos, PKP Energetyka CUW ir PKP Energetyka Pardavimai.

Railen PKP Energetyka logoGrupa kapitałowa PKP Energetyka logoPolish and Lithuanian logo

PKP Energetyka vykdo veiklą elektros energijos pardavimo ir paskirstymo srityje, teikia specializuotas elektros energijos paslaugas, skysto kuro, skirto geležinkelio transporto priemonėms, pardavimas, o taip pat aukščiausių įtampų infrastruktūrų statyba ir modernizacija. Turi nuosavą elektros energijos paskirstymo tinklą visoje Lenkijos teritorijoje, tiek didžiųjų miestų centruose, tiek mažiau urbanizuotose vietovėse. Tarp jos klientų yra geležinkelio įmonės, mažos ir vidutinės įmonės, didelės gamyklos ir komerciniai tinklai. PKP Energetyka Kapitalo Grupėje įdarbinta apie 5 500 žmonių.
Nuo 2016 m. sausio mėn. PKP Energetyka S.A. yra oficialiu UN Global Compact nariu, įgyvendinant naujus organizacinius vystymosi standartus, įskaitant darnaus vystymosi principus.
Įmonės savininku yra vienas iš didžiausių investicinių fondų pasaulyje - CVC Capital Partners, kuris užtikrina galimybę susipažinti su tarptautinių rinkų žiniomis ir patirtimi, o taip pat stabilų finansavimo šaltinį ir stiprų postūmį dinamiškam vystymuisi.
pracujący ludzie

4000

yra bendras darbuotojų skaičius, kuriems taikoma brigados valdymo sistema
Centrinė riedmenų priežiūros sistema

41406

bendras įdiegtų AMI skaitiklių skaičius
Speciali pranešimų apie gedimus sistema
Nuosava brigados darbo valdymo sistema
wartości
This page uses cookies.Close