Aktualijos

Direktorius Chylinski dalyvavo susitikime su Lenkijos prezidentu Andrzej Duda

2018 m. vasario mėn. Lenkijos Respublikos prezidentas Andrzej Duda kartu su žmona apsilankė Vilniuje. Pagrindinis apsilankymo tikslas buvo susitikimas su Lenkijos verslo atstovais Lietuvojs, kuriame dalyvavo Zbigniew Chyliński, UAB Railen Baltics generalinis direktorius.

Į susitikimą buvo pakviesti didžiausi Lenkijos investuotojai Lietuvoje (Orlen Lietuva, PZU Lietuva, Lot). Kaip pažymėjo prezidento politinio kabineto vadovas Krzysztof Szczerski -  Svarbi bendrojo Lenkijos ir Lietuvos intereso sritis yra ekonominiai klausimai. Lenkija atlieka svarbų vaidmenį Lietuvos ekonominėje plėtroje, tvirtai įsitvirtinusi draudimo, transporto, kuro ir mineralinių išteklių rinkose.

Kaip Lenkijos verslo atstovas Lietuvoje labai vertinu galimybę dalyvauti susitikime su prezidentu Duda, kuris buvo puiki proga pristatyti Lenkijos verslininkų patirtį Lietuvos rinkoje. Susitikimo metu Lenkijos įmonių atstovai pasakojo apie partnerių verslo santykių ir bendradarbiavimo galimybes tarp mūsų šalių. Taip pat buvo pažymėtas potencialas tokių projektų kaip: Rail Baltica – vienas iš didžiausių geležinkelio investicijų Europoje arba geležinkelio linijos Vilnius – Klaipėda elektrifikavimas. Mūsų ypatingas dėmesys skiriamas abiems šioms investicijoms. Prezidentas Andrzej Duda labai suinteresuotas geležinkelio ir transporto pramonės klausimu Lenkijos ir Lietuvos sienos sankirtoje. Pokalbyje atkreipiau dėmesį į abipusę Lenkijos ir Lietuvos bei kitų Baltijos šalių transporto kanalo atidarymo naudą. Džiaugiuosi, kad Lenkijos investuotojai Lietuvoje vykdomai veiklai yra vienodai svarbūs ir palaikomi Lenkijos valdžios institucijų, tai neabejotinai skatina verslą užsienyje – po susitikimo komentavo direktorius Chyliński.

Daugiau:
http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-zagraniczne/art,218,prezydent-rozpoczal-wizyte-na-litwie.html
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-02-16/owocna-wizyta-prezydenta-dudy-na-litwie-rozmawial-z-szefem-ke-i-prezydentem-niemiec/

This page uses cookies.Close